центр айн ренд в україні

Objectivist Thought
Leaders Program

Познайомся з філософією «для життя на Землі»

zvezda

Осінь 2022
Київ

Що це за проєкт?

Objectivist Thought Leaders Program — це безоплатний освітній проєкт, присвячений ідеям американської письменниці та філософині Айн Ренд, авторки всесвітньо відомих романів «Атлант розправив плечі» та «Джерело».

zvezda

Мета проєкту — всебічно ознайомитися з філософією Айн Ренд та навчитися використовувати її для більш продуктивного, успішного та щасливого життя.

zvezda

Цей проєкт, створений для тих, кому недостатньо лише пасивно сприймати реальність, а хто прагне думати, аналізувати та розуміти, що відбувається навколо і як можна на це вплинути.


Навчальний план

Програма складається з двох частин. Перша — це короткий онлайн курс з історії філософії. Завдяки курсу ви дізнаєтеся про ідеї головних філософів в історії та як вони досі впливають на наші з вами уявлення про життя.

Друга частина — це три суботні офлайн інтенсиви, які складаються з лекцій та воркшопів від найкращих знавців філософії Айн Ренд з України та інших країн світу.

Інтенсив I

Інтенсив II

Інтенсив III

Завдяки проєкту ви:

Лектори

Вашими лекторами будуть найкращі знавці філософії Айн Ренд з різних країн
світу – США, Сербії, Об'єднаних Арабських Еміратів та України

Даніїл Лубкін

Директор з регіонального розвитку Центру Айн Ренд в Україні, співзасновник громадської організації «Українські Студенти за Свободу». Даніїл - бакалавр філософії та магістр економіки. Даніїл також виступає лектором на заходах ЦАРУ та спеціалізується на Об’єктивістській етиці.

Джорді Манчев

Проєктний менеджмент Центру Айн Ренд в Європі, магістр політології, засновник Берлінського Центру Індивідуальної Думки. Джорді виступає лектором на програмах ЦАРЄ та спеціалізується на політичній теорії Об’єктивізму.

Ярослав Романчук

Білоруський опозиційний політик і економіст, керівник Науково дослідного центра ім. Л. Мізеса, кандидат у президенти Білорусі від Об’єднаної громадянської партії на виборах 2010 року.

Леопольд Аджамі

Філософ та дослідник у сфері мистецтва, засновник Novel Philosophy Academy, тренер з публічного мовлення. Живе в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Відгуки про Програму

Часті запитання

zvezda

Завдяки вашій підтримці ми зможемо створити більше
якісних та цікавих проєктів, курсів та інших навчальних
матеріалів