центр айн ренд в україні

Центр

Айн Ренд

в Україні

Центр Айн Ренд в Україні – це громадська організація, що популяризує філософію і творчість американської письменниці Айн Ренд та офіційно представляє її інтереси в Україні.

Нашою місією є сприяти розвитку українського суспільства та кожної окремої людини завдяки філософії об’єктивізму або, як називала її Айн Ренд, «філософії життя на землі».

zvezda

Ми розвіюємо міф про те, що бути егоїстом означає бути злою людиною, і показуємо, що раціональний егоїзм є не лише природним, а й необхідним для щасливого та успішного життя.

zvezda

За підтримки наших колег з The Prometheus Foundation Айн Ренд в Україні організовує низку проєктів для широкої аудиторії, зокрема John Galt School, Objectivist Campus Clubs та Objectivist Thought Leader Program.

Команда

Дмитро Усік

Дмитро — президент Центру Айн Ренд в Україні. Він представляє інтереси Організації, підтримує відносини з партнерами та управляє діяльністю Організації, включаючи повсякденну діяльність та організацію заходів.

Дмитро закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка зі ступенем магістра права у 2019 році. Під час навчання в університеті Дмитро стажувався у державних органах, а також працював юристом у юридичних фірмах. Протягом трьох років (2016-2018) Дмитро був віцепрезидентом організації BETA-Ukraine, де відповідав за організацію щорічних моделей Європейського Союзу в Києві.

Анатолій Дідик

Анатолій — операційний директор Центру Айн Ренд в Україні. Він управляє проєктами та надає цінну загальну допомогу щодо діяльності Організації.

Анатолій закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» зі ступенем бакалавра філософії у 2020 році. У 2019 році Анатолій працював координатором волонтерів у благодійному фонді «Старенькі», де координував спільноту волонтерів із близько 100 членів, організував і керував благодійними акціями для людей похилого віку та співпрацював з партнерами Фонду і підрядниками. До цього Анатолій волонтерив у різних громадських організаціях та брав участь у програмах молодіжного обміну.

Даніїл Лубкін

Даніїл – директор з регіонального розвитку Центру Айн Ренд в Україні. Він координує та контролює регіональні проєкти та працює над розвитком об’єктивістської спільноти в сусідніх країнах.

Даніїл закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» зі ступенем бакалавра філософії у 2018 році та магістра економіки у 2020 році. Даніїл був депутатом Європейського молодіжного парламенту в Україні. З 2012 по 2016 рік він пройшов шлях від члена до віцепрезидента Європейського парламенту. Його обов'язками була робота з молоддю та ефективне спілкування. Окрім цього, у 2017 році Даніїл заснував громадську організацію «Українські Студенти за Свободу».

Любов Войтович

Любов є PR-директоркою Центру Айн Ренд в Україні. Вона відповідає за створення комунікативної стратегії, написання та редагування текстів для соціальних мереж, спілкування з медіа-партнерами.

Любов у 2021 році здобула ступінь бакалавра видавничої справи та редагування медіа в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має великий досвід у сфері комунікації та SMM, зокрема в громадському секторі.

викладачі

Джорді Манчев

Джорді Манчев – проєктний менеджер Ayn Rand Centre Europe. Джорді має ступінь бакалавра міжнародних відносин та політології, а наразі навчається на магістерській програмі Вільному університеті Берліна. Джорді виступає лектором ARC Europe та координує багато проєктів Організації.

Даніїл Лубкін

Даніїл Лубкін – директор з регіонального розвитку Айн Ренд Центру в Україні, бакалавр філософії та магістр економіки. Засновник та голова громадської організації «Українські Студенти за Свободу».

Артур Переверзєв

Артур Переверзєв – громадський діяч, колишній радник Секретаря РНБО, колишній радник Міністра оборони України. Перекладач першого тому «Атлант розправив плечі».

Партнери

zvezda

Завдяки вашій підтримці ми зможемо створити більше
якісних та цікавих проєктів, курсів та інших навчальних
матеріалів