центр айн ренд в україні

Intellectual Bootcamp 2022

Перша в Україні міжнародна конференція
про філософію Айн Ренд

zvezda

2-6 лютого
Київ

Intellectual Bootcamp 2022 — це п’ятиденна конференція від Центру Айн Ренд в Україні, присвячена ідеям американської письменниці та філософині Айн Ренд. За 30 років незалежності України це буде перший захід, що збере українських та закордонних експертів для обговорення «філософії життя на Землі».

Метою конференції є дослідити актуальність ідей Айн Ренд для українців та показати, як ефективно впровадити їх у своє життя, щоб стати щасливішою та успішнішою людиною.

Теми конференції

Intellectual Bootcamp буде наповнений лекціями, дискусіями та іншими активностями, що охоплять різноманітні аспекти філософії Айн Ренд. Зокрема, ми будемо говорити про:

Екскурсія до Чорнобиля

Один із днів конференції буде присвячений руйнівним наслідкам колективізму. Учасники та учасниці заходу відвідають Чорнобиль — місто, що перетворилося на пустку через аварію на атомній електростанції. Під час екскурсії ми обговоримо, чому у Чорнобильській катастрофі винна радянська система, та як ця трагедія вплинула на подальшу історію СРСР.

Спікери

Ісідора Колар

Президентка Центру Айн Ренд у Європі, магістр права, здобувачка PhD з політології. Ісідора також виступає лектором на програмах ЦАРЄ та спеціалізується на Об’єктивістській Етиці.

Джорді Манчев

Проєктний менеджмент Центру Айн Ренд в Європі, магістр політології, засновник Берлінського Центру Індивідуальної Думки. Джорді виступає лектором на програмах ЦАРЄ та спеціалізується на політичній теорії Об’єктивізму.

Ярослав Романчук

Білоруський опозиційний політик і економіст, керівник Науково дослідного центра ім. Л. Мізеса, кандидат у президенти Білорусі від Об’єднаної громадянської партії на виборах 2010 року.

Енджел Вокер-Верт

Авторка та помічниця редактора об'єктивістського видання «The Objective Standard.».

Даніїл Лубкін

Директор з регіонального розвитку Центру Айн Ренд в Україні, співзасновник громадської організації «Українські Студенти за Свободу». Даніїл - бакалавр філософії та магістр економіки. Даніїл також виступає лектором на заходах ЦАРУ та спеціалізується на Об’єктивістській етиці.

Андрій Ілларіонов

Російський економіст та аналітик, кандидат економічних наук. Автор та популяризатор радикальних про ринкових реформ та дерегуляцій. З 2006 по 2021 рік працював старшим науковим співробітником у Центрі глобальної свободи і процвітання Інституту Катона у Вашингтоні.

Володимир Поперешнюк

Український підприємець, співзасновник компанії «Нова Пошта», лібертаріанець. До 2014 року — операційний директор компанії «Нова Пошта». Член Наглядової ради компанії, голова комітету Наглядової ради з корпоративного управління.

Томас Вокер-Верт

Британський об'єктивіст, помічник редактора об'єктивістського видання «The Objective Standard.»

УМОВИ УЧАСТІ: ​

Випускники

300 ₴

Студенти

500 ₴

Дорослі

1000 ₴

VIP-гості

9000 ₴​

ATLAS

20000 ₴

zvezda

Організатори покривають: квитки до Києва та назад, проживання у готелі під Києвом, трансфер до нього, харчування, екскурсію до Чорнобиля та інші програмні витрати. Оплата участі здійснюється після реєстрації та отримання листа від організаторів з підтвердженням вашої участі.