центр айн ренд в україні

проєкти

Objectivist
Thoughts Leaders Program

— це основний навчальний проєкт Центру Айн Ренд в Україні. Як казала Айн Ренд, ми не вибираємо, потрібна нам філософія чи ні. Ми можемо лише вирішити, яку обрати для себе. Цей проєкт створений для того, щоб допомогти це зробити нашим студентам.

На курсі студенти ознайомлюються з ідеями головних філософів в історії, зрозуміють, як їхні вчення тисячо- та столітньої давнини досі впливають на вас та на суспільство, дізнаються, які з їхніх ідей розвінчала Айн Ренд як шкідливі для особистості та отримають всебічні знання про її власну філософію — Об'єктивізм.

Програма складається з двох частин. Перша — це онлайн-курс з філософії від американського філософа, правонаступника та близького соратника Айн Ренд Леонарда Пейкоффа. Друга — онлайн та офлайн лекції про об'єктивізм від найкращих знавців Об'єктивізму зі всього світу

Campus Coordinator
Program

Важливо популяризувати ідеї Об'єктивізму як серед студентів, так і серед академічного суспільства. Campus Coordinator Program – це як раз той проект, який покликаний поширювати ідеї Айн Ренд в університетах усієї України. Ми створюємо мережу клубів, де освічені об’єктивісти зможуть просуватимуть філософію Об'єктивізму. Клуби діятимуть у школах, університетах, на робочих місцях тощо. Завдяки Campus Coordinator Program, ідеї Айн Ренд будуть поширюватись серед людей ще швидше та ефективніше.

Навчання Об’єктивізму
101

Навчання Об’єктивізму 101 – це пілотний освітній проєкт Центру Айн Ренд в Україні. Під час програми учасники відвідали три теоретичні та три практичні заняття. Спікери – досвідчені об’єктивісти – допомогли учасникам опанувати глибшими знаннями про Об’єктивізм та практичними навичками, необхідними для навчання філософії Айн Ренд.

Школа
Джона Голта

Школа Джона Голта – це онлайн проєкт Центру Айн Ренд в Україні, організований за підтримки наших партнерів – Ayn Rand Center Europe. Школа Джона Голта розрахована на людей, які тільки розпочинають свій шлях у Об’єктивізмі. Школа складається з восьми занять – шість із яких – це лекції, одне заняття – книжковий клуб, і останнє, восьме заняття – зустріч-обговорення курсу та результатів.